• Detail firmy

Erik Žahour

Základní popis

Kompletní elektroinstalace rodinných domů od návrhu až po realizaci. Provádíme montáže elektrického podlahového vytápění, zabezpečovacích systémů.

Adresa

Průběžná 464
391 81 Veselí nad Lužnicí I

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71922580

Výrobky, činnosti

Kompletní elektroinstalační práce

Nabízíme kompletní elektroinstalace rodinných domů od návrhu až po realizaci. Provádíme montáže elektrického podlahového vytápění, zabezpečovacích systémů, slaboproudých rozvodů a hromosvodů.

Kontaktní údaje

E-mail: erik.zahour@seznam.cz

Kontaktní osoba

Erik Žahour - Majitel

Mobil: +420 602 842 618
Další firmy v oboru

KOMI - ELEKTRO s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a montáž elektroinstalace, slaboproudých zařízení včetně záručního i pozáručního servisu. Provádíme veškeré elektromontážní práce. Realizujeme i měření a regulace. Působíme v celém Jihočeském kraji, především v Českých Budějovicích.

Martinec a syn - elektroinstalace

Zabezpečujeme komplexní služby související s elektroinstalací, např. revize elektrických zařízení, instalaci elektrických topných systémů, využití LED svítidel, rekonstrukce elektroinstalací a další práce.

ELEKTRO - TEL Radislav Homolka

Provádíme protlaky a řízené podvrty pod komunikacemi, kontroly kanalizací kamerou a její čištění. Vyvážíme domovních čističky odpadních vod, septiky, žumpy, ale vyvážíme a čistíme také lapoly. Nabízíme svařování polyetylenových potrubí. Dále provádíme zemní a výkopové práce, instalujeme kabelové přípojky, lokalizujeme poruchy na kabelech. Pracujeme zejména v Českých Budějovicích a jejich okolí.