• Detail firmy

ERCON-SERVIS, s.r.o

Základní popis

Provádíme veškeré stavební práce. Nabízíme rekonstrukce rodinných domů a bytů, koupelen a bytových jader i stavby rodinných domů a zateplovací práce.

Adresa

Cejl 29/76
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27711897

Výrobky, činnosti

Provádíme veškeré stavební práce

Provádíme veškeré stavební práce. Nabízíme rekonstrukce rodinných domů a bytů, koupelen a bytových jader i stavby rodinných domů

Kontaktní údaje

E-mail: ercon@ercon.cz
WWW: www.ercon.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Ryška - Jednatel

Mobil: +420 602 526 613
Další firmy v oboru

DAVSON PLOTY

Provádíme kompletní servis, dodávku a montáž oplocení na klíč - drátěné oplocení PVC, zinek, dřevěné a průmyslové oplocení, podezdívky, brány na elektrický pohon. Dále dodáme zámkovou dlažbu, okapové chodníky, zámečnické práce, zábradlí, mříže. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.

ALIA elektro s.r.o.

Zabýváme se elektromontážními pracemi, montáží bezpečnostních systémů, strukturované kabeláže, hromosvodů, telefonních a TV rozvodů. Zajišťujeme také rekonstrukce objektů v rozsahu středního stavebnictví, údržbu a servis objektů

ROLOSTAV s.r.o.

Zaměřujeme se především na výškové práce za pomoci horolezeckého vybavení. Výhodou je, že ušetříte své finance za lešení či montážní plošiny. Dále nabízíme malířské a natěračské práce. A nejen to. Prodáváme širokou škálu interiérových dveří a stínící techniky, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy apod.