• Detail firmy

ERAMONT s.r.o.

Základní popis

montáže silnoproudých a slaboproudých rozvodů, měření a regulaci, montáže hromosvodů, výroba rozvaděčů.Stavební práce.

Adresa

Balbínova 1091/10
500 03 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26001381

Výrobky, činnosti

Zdvojené podlahy Elevfloor a posuvné stěny Maxpare

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 512 260
Telefon: +420 495 514 219
Fax: +420 495 512 441
E-mail: suchy@eramont.cz
WWW: www.eramont.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Suchý - Jednatel

Mobil: +420 602 176 130

PAVEL STRUHAŘ - Jednatel

Další firmy v oboru

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.

INTERLUX s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce. V rámci stavebních prací provádíme rovněž zateplování a izolace proti vlhkosti, venkovní i vnitřní omítky včetně štukování, montáže sádrokartonů, obklady, dlažby aj. Na hrubé stavby používáme materiály Porotherm a Hebel, na nízkoenergetické domy zateplovací maltu, pěnu a lepidla. Referenční zakázky naleznete na našich www stránkách.