• Detail firmy

ERA-ENGINEERING spol. s r.o.

Základní popis

Elektroinstalační práce, montáž antén a satelitů, prodej porcelánu, keramiky, dárkového zboží el. materiálu, nějvětší prodej značky Tescoma v regionu.

Adresa

1. máje 35
798 26 Nezamyslice

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27707008

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační práce

Kontaktní údaje

Telefon: www. era eng .cz
E-mail: hepnarova@eraeng.cz
E-mail: hepnar@eraeng.cz
E-mail: frantisek@eraeng.cz
E-mail: era@eraeng.cz
WWW: www.zbozi-era.cz

Kontaktní osoba

Lenka Hepnarová - Jednatel

Mobil: +420 739 019 945
Mobil: +420 739 019 945
E-mail: hepnarova@eraeng.cz

Jiří Hepnar - Obchodní ředitel

Mobil: +420 739 678 198
Další firmy v oboru

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

Rostislav Faltýnek

Zabýváme se prodejem a montáží wifi, satelitní techniky a počítačů. Nabízíme opravy, servis a instalace počítačů. Zajišťujeme správu podnikových nebo soukromých sítí. Zaměřujeme se na programování webových stránek.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.