• Detail firmy

Equinoxe Bowling, s.r.o.

Základní popis

Profesionální dráhy na bowling, kulečník, coctail bar a karaoke. Internetová kavárna. Možnost živé hudby včetně cateringových služeb.

Adresa

Vodňanská 1508
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27186776

Výrobky, činnosti

Catering

Profesionální dráhy na bowling, kulečník, coctail bar a karaoke. Internetová kavárna.

Kontaktní údaje

E-mail: info@equinoxe.cz

Kontaktní osoba

Alena Čížková - Jednatel

Telefon: 257 213 307
Mobil: 602 236 650
E-mail: info@equinoxe.cz
WWW: www.equinoxe.cz
Další firmy v oboru

Klub Shorinji Kempo Praha

Pořádáme kurzy sebeobrany – japonského bojového umění Shorinji Kempo v Praze. Srdečně Vás zveme na ukázkovou bezplatnou lekci.

HOTEL ČECHIE Praha, a.s.

Vedeme 4-hvězdičkový hotel s wellness a bohatým sportovním vyžitím. 4-hvězdičkový hotel na Praze 8 nabízí ubytování v standardních i nadstandardních pokojích a hotelových apartmánech. V areálu hotelu se nachází krytá tenisová hala, bazén s protiproudem, klimatizované fitness, golfová hala i prostory pro squash. Organizujeme firemní konference na klíč. Pořádáme golfové kurzy.

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.