• Detail firmy

EPMOS spol. s r. o.

Základní popis

Poradenství: -ekonomické a finanční -auditorské služby -účetní, daňové.

Adresa

Bezručova 859/16
664 51 Šlapanice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49445707
  • Služby

Výrobky, činnosti

Daně - přiznání, poradenství

provádí - daňové poradenství (i v německém jazyce)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 544 228 641
Telefon: +420 544 228 640

Kontaktní osoba

Ing. OLDŘICH KOCÁB - Jednatel

Telefon: +420 603 723 685
WWW: www.epmos.cz

ALENA KOCÁBOVÁ

Další firmy v oboru

INCA CZ , s.r.o.

Jsme účetní, daňová a poradenská firma působící na trhu od roku 1990. Mezi naše klienty se řadí různorodé ekonomické subjekty, co do velikosti, potřeb i předmětu podnikání. Patří mezi ně i velké nadnárodní koncerny, často kotované na světových burzách. To vyžaduje naprostou profesionalitu a spolehlivost, kterou můžeme nabídnout i Vám. Běžně komunikujeme v anglickém či německém jazyce.

Účetní kancelář Čížková, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje kompletní účetní servis nejenom v Brně, ale i v širokém okolí. Vedeme účetnictví, daňovou evidenci a mzdy, zpracováváme daňová přiznání. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zastupování klientů na příslušných úřadech či účetní a ekonomické poradenství. Pracujeme pro malé i velké organizace. Ceník služeb naleznete na našich webových stránkách.

Ingrid Demková - Mzdy a účetnictví

Naše společnost poskytuje komplexní účetní a daňový servis pro firmy se sídlem ve městě Brno a širém okolí. Nabízíme vedení podvojného účetnictví, zpracování mzdové agendy, externí personální služby, vyhodnocování účetních výkazů, roční zúčtování záloh i účetní konzultace.