• Detail firmy

EPLAN ENGINEERING CZ, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme software. Vyvíjíme a provádíme integraci CAE řešení pro elektrotechniku, energetiku, fluidní technologie, měření, regulace a mechaniku.

Adresa

Dřevařská 876
463 11 Vratislavice nad Nisou

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28886381
  • Služby

Výrobky, činnosti

Poskytujeme software.

Vyvíjíme a provádíme integraci CAE řešení pro elektrotechniku, energetiku, fluidní technologie, měření, regulace a mechaniku.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 161 097
Fax: +420 485 160 437
E-mail: info@eplan.cz
WWW: www.eplan.cz

Kontaktní osoba

PETR POSPÍŠIL - Jednatel

Mobil: +420 603 861 020
Další firmy v oboru

ArrowSys s.r.o.

Specializujeme se na vývoj software a ekonomických systémů. Zajišťujeme odpovídající hardware včetně zaškolení, online 24h podpory, konzultace a servisu. Dodáváme systémy pro elektronickou evidenci tržeb. Zabezpečíme zřízení jakéhokoliv certifikátu z nabídky I.CA pro efektivní a důvěryhodnou elektronickou komunikaci s úřady státní správy.

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.

ASYC, s.r.o.

Dodáváme systémy měření a regulace - monitorovací a řídící systémy, řídící stanice PLC, dispečerské systémy. Specializujeme se na zakázkový vývoj software, projekci elektro, měření a regulace. Zajišťujeme dodávku monitorovacích a řídících systémů. Jsme schopni realizovat i rekonstrukce řídících systémů. Zabezpečujeme servis a podporu pro systémy Linux.