• Detail firmy

EPIMO spol. s r.o.

Základní popis

Prodej a montáž elektronické zabezpečovací a požární signalizace, kamerových systémů a docházkových a přístupových systémů.

Adresa

Ústecká 455
560 02 Česká Třebová

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  06201283
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  7

Výrobky, činnosti

Zabezpečovací zařízení objektů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 465 531 888
E-mail: epimo@epimo.cz
WWW: www.epimo.cz

Kontaktní osoba

Ivo Lžičař - Jednatel

Mobil: +420 603 814 084
Další firmy v oboru

PROMESA s.r.o.

Nabízíme výrobu plošných spojů. Zhotovujeme jednovrstvé plošné spoje, dvouvrstvé plošné spoje a vícevrstvé plošné spoje. Zajišťujeme i výrobu plošných spojů na zakázku a také prototypů plošných spojů.

Designa Parking & Access, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou kvalitních parkovacích a přístupových systémů. Nabízíme závorové parkovací systémy, přístupové systémy a turnikety pro sportovní stadiony, veletrhy a lyžařská střediska, identifikační a přístupové systémy DIALOCK od firmy Häfele, inteligentní rozvody Home Way a mobilní terminály německé společnosti Schweers.

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.