• Detail firmy

EPIGON spol. s r. o.

Základní popis

Tváření a zpracování plechů na CNC strojích. Výroba a montáž kovových podhledů, trapézových plechů, stavebních prvků pro čisté prostory ve zdravotnictví a elektrotechnickém průmyslu - dveře, příčky, stropy, oběhové jednotky, vzduchové sprchy atd.

Adresa

Tvarůžkova 2740
756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18051081
DIČ:  CZ18051081
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  30
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Čisté prostory, sterilní prostory

- dveře, příčky, stropy, podhledy, okna, oběhové jednotky, předávací skříně, negatoskopy, technolog.tubusy, laboratorní digestoře, vzduchové sprchy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 655 171
Fax: +420 571 655 171
E-mail: epigon@epigon.cz
WWW: www.epigon.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Víta

Ing. Zdeněk Kraus - Jednatel

Zdeněk Petřkovský - Manažer projektu

Další firmy v oboru

Seplast, s.r.o.

Nabízíme plastové radiální ventilátory pro výzkumné laboratoře, laboratoře kontroly a vývoje či pro různá odvětví průmyslu. Zajišťujeme montáž průmyslových ventilátorů. Dodáváme střešní plastové ventilátory a příslušenství k montáži průmyslových ventilátorů - frekvenční měniče, ventilační hlavice s mřížkou, zpětné a regulační klapky, uzavřené stoličky, tlumící vložky, izolátory chvění apod.

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.