• Detail firmy

entrée ing a.s.

Základní popis

Společnost entrée ing. a.s. se od samého počátku zabývá inženýrskou činností, technickým poradenstvím, konzultační činností.

Adresa

Spinozova 1825/7
143 00 Praha 4 - Modřany

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26733242

Výrobky, činnosti

Projektové práce ve stavebnictví.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 244 461 370
Fax: +420 244 461 362
E-mail: info@entree-ing.cz
WWW: www.entree-ing.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivan Kallmünzer - Člen představenstva

Pavel Zeman - Předseda představenstva

Mobil: +420 775 757 843

Ing. Libor Slezák - Člen představenstva

Další firmy v oboru

COPLAN Projekt s.r.o.

Zaměřujeme se na projekční a inženýrskou činnost ve výstavbě. Realizujeme projektování sportovních budov, dopravních staveb, průmyslových staveb, dopravní infrastruktury, administrativních budov, polyfunkčních staveb apod. Poskytujeme komplexní služby technického dozoru investora. Pro lepší zobrazení a optimalizaci navrženého objektu projektujeme v systému BIM.

INGES s.r.o.

Specializujeme se na prodej a servis nových i použitých mobilních třídičů a drtičů kameniva, sutí a zemin, mobilních haldovacích dopravníků a přívěsných podvalníků. Provádíme inženýrskogeologický a hydrogeologický průzkum pro všechny druhy staveb.

K.A.P.A. spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektování a výstavby objektů různého charakteru. Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových, občanských i komerčních staveb. Zaměřujeme se na kompletní realizace hotelových a restauračních provozů. Provádíme rekonstrukce objektů. Nabízíme služby v oblasti stavebního managementu.