• Detail firmy

Entertainment service, s.r.o.

Základní popis

Nabídka pořádání firemních a společenských akcí, módních přehlídek a prezentací. Možnost zajištění občerstvení, ochranky a hostesek.

Adresa

Betlémské náměstí 251/2
110 00 Praha 1 - Staré Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28214803

Výrobky, činnosti

Nabídka pořádání firemních a společenských akcí

módních přehlídek a prezentací. Možnost zajištění občerstvení, ochranky a hostesek.

Kontaktní údaje

E-mail: es@es4u.cz
WWW: www.es4u.cz

Kontaktní osoba

Jakub Rožeň - Jednatel

Mobil: +420 775 355 822
Další firmy v oboru

Judita Waissi

Zajišťujeme kompletní květinový servis. Provozujeme dvě moderní prodejny s květinami na Praze 4, kde Vám nabízíme čerstvé řezané květiny a jejich originální vazby s možností rozvozu. Tvoříme květinové dekorace a aranžmá, smuteční i sváteční vazbu květin, dodáváme výzdobu na svatby a jiné významné události do interiérů i exteriérů. Zabezpečujeme dodávku květin do firem, restaurací i hotelů.

AustriaWein s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej vína od vinařů z Německa, Rakouska a Itálie - jsme přímý dodavatel. Pořádáme profesionální degustace v prostorách našich vináren i na míru zákazníkovi, dodáváme reklamní a firemní dárky v podobě vína s originální etiketou, zajišťujeme kvalitní cateringové služby. Rádi Vám s výběrem vína poradíme a vyhovíme Vašim požadavkům.

ZEPHYR, s. r. o.

Specializujeme se na návrhy a realizace výstavních expozic po celém světě. Zajišťujeme konference a semináře. Poskytujeme poradenství a pomoc při zpracování žádostí o granty a dotace.