• Detail firmy

ENTERSTAV COMPANY s.r.o.

Základní popis

Firma ENTERSTAV COMPANY s.r.o. se specializuje na provádění komplexních stavebních a projekčních prací v oblasti provádění výstavby, rekonstrukcí a údržby pozemních staveb.

Adresa

Mládežnická 1519/12
748 01 Hlučín

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  03133427

Výrobky, činnosti

rekonstrukce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 317 177
E-mail: osmancik@enterstav.com
WWW: www.enterstav.com/index.html

Kontaktní osoba

LEO OSMANČÍK - Jednatel

Další firmy v oboru

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

Jan Kovář

Zajišťujeme pronájem plošin. Disponujeme vysokozdvižnými plošinami: OMME 1550 EBZX, OMME 1830, OMME 2300 EXB, OMME 2500 EB, OMME 2900 EBZX, DENKA DK 18, vysokozdvižnou kloubovou plošinou TEUPEN LEO 23GT, šikmým stavebním výtahem BÖECKER HD 31. Provádíme rekonstrukce objektů, zateplování budov, opravy střech, opravy elektroinstalace a zdravotechniky (plynu).