• Detail firmy

ENTERSTAV COMPANY s.r.o.

Základní popis

Firma ENTERSTAV COMPANY s.r.o. se specializuje na provádění komplexních stavebních a projekčních prací v oblasti provádění výstavby, rekonstrukcí a údržby pozemních staveb.

Adresa

Mládežnická 1519/12
748 01 Hlučín

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  03133427

Výrobky, činnosti

rekonstrukce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 317 177
E-mail: osmancik@enterstav.com
WWW: www.enterstav.com/index.html

Kontaktní osoba

LEO OSMANČÍK - Jednatel

Další firmy v oboru

RUBING s.r.o.

Nabízíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí a opláštění, energetických zařízení, technického zařízení budov nebo stabilního hasící zařízení. Provádíme ohýbání hadovitých systémů.

TANDEM Group, spol. s r.o.

Zabýváme se revitalizací rodinných a obytných domů i průmyslových objektů. Provádíme revitalizaci budov od výměny oken a vchodových dveří, celkových oprav lodžií a balkónů, po opravy fasád a zateplení. Realizujeme průmyslové izolace tepelné, chladové izolace a zvukové izolace. V neposlední řadě stavíme sádrokartonové příčky a podhledy a střešní pláště.

OSTRAVSKÉ VÝSTAVY, a.s.

Zajišťujeme pořádání veletrhů, seminářů, kongresů, firemních prezentací a různých konferencí. Poskytujeme kompletní služby - všechny starosti můžete nechat na nás. Zajišťujeme správu majetku u areálu výstaviště Černá louka, areálu městečka miniatur - Miniuni, Slezskoostravského hradu a městské tržnice.