• Detail firmy

ENTECH INVEST s.r.o.

Základní popis

Provádění monolitických konstrukcí průmyslových objektů i rodinných domů, bednících prací, ukládání betonové výztuže a směsí. Realizujeme stavby včetně projektové dokumentace a dozoru. Nabízíme rekonstrukce i poradenství.

Adresa

Štúrova 1701/55
142 00 Praha 4 - Krč

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28234359
Rok založení:  2008
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádění monolitických konstrukcí

Provádění monolitických konstrukcí průmyslových objektů i rodinných domů, bednících prací, ukládání betonové výztuže a směsí.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 171 790
E-mail: kolinek@email.cz
WWW: entechinvest.webnode.cz/

Kontaktní osoba

Ing Tomáš Kolínek - Jednatel

Telefon: +420 220 512 143
E-mail: monolity@email.cz
Další firmy v oboru

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.

OPTIMI spol. s r.o.

Zabýváme se zasklíváním lodžií a balkónů pomocí bezrámového vlastního zasklívacího systému Optimi®. Poskytujeme záruční i pozáruční servis zasklívacích systémů. Dodáváme samonosné konstrukce pro zasklení, vertikální žaluzie, samočisticí skla, hrazdy, sítě proti hmyzu, sušáky na prádlo a mnoho dalšího.

Marcel Paulík

Zabývám se stavebními pracemi jak v interieru, tak v exteriérech, bytové, nebytové komerční prostory, půdní vestavby, rekonstrukce na klíč, stavby plotů, teras a pod. Mými zákazníky jsou většinou Soukromé osoby, SVJ, bytová družstva, architekti, spolupracující firmy. Mou specialitou jsou montáže obkladů a mozaik, pokládky dlažeb, hydroizolace.