• Detail firmy

ENSLO CZ, s.r.o.

Základní popis

Autorizovaný distributor švédské kabelovny Ericsson pro silové kabely 1-170kV. Distribuce a instalace silových kabelových systémů NN, VN a VVN. Široké reference z realizovaných projektů v ČR a SR.

Adresa

V listnáčích 4
103 00 Praha 10 - Lipany

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27922031
DIČ:  CZ27922031
Rok založení:  2005
  • Služby
  • Import

Výrobky, činnosti

Univerzální kabely VN

Kabely pro flexibilní instalaci jako závěsné venkovní vedení s možností přímého přechodu do země. Ekonomická alternativa proti klasickým vedením VN.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 650 145
E-mail: info@enslo.cz
WWW: www.enslo.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Procházka - Jednatel

Mobil: +420 602 348 771

Jiří Procházka

Mobil: +420 606 650 145
E-mail: jprochazka@enslo.cz
Další firmy v oboru

Metravolt - Dagmar Roztočilová

Jsme dodavatelem široké nabídky měřicích přístrojů a technologie. Provádíme servis a opravy měřících přístrojů, rovněž také kalibrace přístrojů v akreditované laboratoři dle platných norem. V našem sortimentu naleznete zkoušečky, testery, multimetry, měřiče, průmyslové teploměry, analyzátory, wattmetry, pyrometry, vlhkoměry, otáčkoměry, laboratorní zdroje, RLC měniče, revizní přístroje.

TRUE TRAC s.r.o.

Nabízíme monitoring vozidel. Dodáváme GPS střežení, interiérové kamery, parkovací systémy, přepínače kamer, WIFI moduly a bezdrátové balíčky.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.