• Detail firmy

ENSLO CZ, s.r.o.

Základní popis

Autorizovaný distributor švédské kabelovny Ericsson pro silové kabely 1-170kV. Distribuce a instalace silových kabelových systémů NN, VN a VVN. Široké reference z realizovaných projektů v ČR a SR.

Adresa

V listnáčích 4
103 00 Praha 10 - Lipany

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27922031
DIČ:  CZ27922031
Rok založení:  2005
  • Služby
  • Import

Výrobky, činnosti

Univerzální kabely VN

Kabely pro flexibilní instalaci jako závěsné venkovní vedení s možností přímého přechodu do země. Ekonomická alternativa proti klasickým vedením VN.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 650 145
E-mail: info@enslo.cz
WWW: www.enslo.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Procházka - Jednatel

Mobil: +420 602 348 771

Jiří Procházka

Mobil: +420 606 650 145
E-mail: jprochazka@enslo.cz
Další firmy v oboru

Metravolt - Dagmar Roztočilová

Jsme dodavatelem široké nabídky měřicích přístrojů a technologie. Provádíme servis a opravy měřících přístrojů, rovněž také kalibrace přístrojů v akreditované laboratoři dle platných norem. V našem sortimentu naleznete zkoušečky, testery, multimetry, měřiče, průmyslové teploměry, analyzátory, wattmetry, pyrometry, vlhkoměry, otáčkoměry, laboratorní zdroje, RLC měniče, revizní přístroje.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

ROHDE & SCHWARZ - Praha, s.r.o.

Koncern Rohde & Schwarz je nadnárodní soukromou společností podnikající v oblastech elektronických testovacích a měřicích přístrojů, informačních technologií a radiokomunikací. Více než 75 let vyvíjí, vyrábí a prodává na světovém trhu elektronické produkty pro profesionální aplikace.