• Detail firmy

EnServis s.r.o.

Základní popis

Hlavní činností společnosti EnServis s.r.o. je provádění servisní činnosti pro výrobny elektrické energie. V našem portfoliu servisovaných výroben jsou převážně fotovoltaické elektrárny s instalovanými výkony od 1MWp do 5MWp.

Adresa

Hradecká 569
533 52 Brozany

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28815408
DIČ:  CZ28815408
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

servisní činnosti pro výrobny elektrické energie

Kontaktní údaje

E-mail: enservis@enservis.cz
WWW: www.enservis.cz

Kontaktní osoba

Milan Žák - Jednatel

Telefon: 774 443 007
E-mail: enservis@enservis.cz
Další firmy v oboru

EASY POWER s.r.o.

Zajišťujeme připojení k distribuční soustavě elektrické energie. Budujeme a provozujeme lokální distribuční soustavy - LDS. Poskytujeme komplexní služby v energetice, včetně zajištění projektové dokumentace pro stavební řízení i poradenství. Snažíme se v tomto monopolním odvětví nabídnout investorům i jiné možnosti, než jsou nabízeny třemi tradičními dodavateli elektrické energie.

ELEKTRO - HARAMIA s.r.o.

Slovenský výrobce kioskových trafostanic s více než 20-letou tradicí. V SR a ČR více než 4 000 projektů, záruční doba 5 let a 3 roky na technologické vybavení. Společnost poskytuje nepřetržitý 24-hodinový záruční a pozáruční servis.

BIOMAR Marcin Biechowski

Jsme společnost zabývající se Instalatorstwa fotovoltaiku a solární kolektory. Naše společnost je známá pro zavádění obnovitelných zdrojů energie. Rádi bychom, aby se ve vaší domácnosti nastala šetří energii. Neustále rozvíjí své aktivity. Máme skupinu důvěryhodných a spokojených zákazníků v celé polské, jakož i za jejími hranicemi. Zveme vás ke spolupráci.