• Detail firmy

Enkáčko s.r.o.

Základní popis

Nabízíme služby v oblasti reklamy od přípravy grafického návrhu až po finální výrobu.

Adresa

U Školky 698
264 01 Sedlčany

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01548565
DIČ:  CZ01548565

Výrobky, činnosti

Reklama

Nabízíme služby v oblasti reklamy od přípravy grafického návrhu až po finální výrobu. Zaměřujeme se na kalendáře, diáře, reklamní dárky a textil s potiskem. V naší nabídce je i kompletní výroba tištěných produktů od vizitek až po katalogy.

Kontaktní údaje

E-mail: kasa@enkacko.cz
WWW: www.enkacko.cz

Kontaktní osoba

Pavel Kasa - Jednatel

Mobil: +420 605 516 292

Zdeněk Němec - Jednatel

Další firmy v oboru

Grafické práce - Michal Sova

Věnujeme se návrhu log, logotypů, vizitek, letáků a dalších grafických prvků. Nabízíme služby externího grafika a vytvoříme Vám obalový design, grafické návrhy plakátů, letáků, fotomontáže, různé ilustrace. Zakázky zpracováváme individuálně na základě konkrétních požadavků našich zákazníků. Služby jsou určeny zejména zákazníkům z regionů Benešov, Tábor, Středočeský a Jihočeský kraj.

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.

POTISK VYLITA

Společnost Vylita byla založena v listopadu 1991 a jako jedna z prvních se stala poskytovatelem tampónového potisku reklamních předmětů, průmyslových a spotřebních výrobků. Jako jediní v republice vlastníme technologii předúpravy materiálu ožehem, toto zařízení je od firmy ARCOTEC. Touto technologií dokážeme potisknout i normálně nepotisknutelné materiály, například Polypropylén, Polyethylen aj.