• Detail firmy

Engrave s.r.o.

Základní popis

Společnost nabízí dekorativní betonové plochy. Barví, ryje a stylizuje nejen podlahy. Umí gravírovat loga.

Adresa

Tyršova 68
281 26 Týnec nad Labem

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28803523
DIČ:  CZ28803523
Rok založení:  2010
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výrobky z betonu

- dekorativní dlaždice z betonu, dekorování betonových výrobků-velkoplošné a zámkové dlažby, bazény - originální dlažba, malba či tetování do betonu.

Kontaktní údaje

WWW: engrave.cz
E-shop: www.ebeton.cz/pojmy/dekorativni-beton

Kontaktní osoba

Vladimír Hanzl - Jednatel

Mobil: +420 773 883 906
E-mail: vlada@engrave.cz

Tomáš Kecl - Jednatel

Jan Smetana - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PODLAHY OCHOTNÝ

Naše rodinná firma s 20-ti letými zkušenostmi zajišťuje prodej a montáž podlahových krytin a podlahové chemie pro Prahu, Střední a Jižní Čechy.Nabízíme prodej a pokládku veškerých podlahových krytin. Zaměřujeme se na laminátové a dřevěné plovoucí podlahy, PVC, korky, antistatické podlahy a vinyl.

AZ VLAŠIM spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá truhlářskou výrobou. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, podlahy a nábytek, i atypický. Na zakázku vyrobíme kuchyně, postele, vestavné skříně, komody apod. Dodáváme interiérové truhlářské prvky pro firmy a investory, a to jak české, tak i zahraniční. Náš tým tvoří zruční truhláři s bohatými zkušenostmi v oboru - garantujeme Vám kvalitně a včas odvedenou práci.

FRAM spol. s r.o.

Zabýváme se lisováním gumových výrobků. Nabízíme zakázkovou výrobu malých i velkých sérií. Vyrábíme silentbloky válcové, gumové dorazy, gumové rohožky, gumové desky, podložky pro autoservisní zvedáky, zdravotnickou pryž, podlahovou pryž nebo gumové klíny.