• Detail firmy

English school BeCool

Základní popis

Jazyková škola. Pořádáme kurzy anglického jazyka pro začátečníky i pokročilé. Angličtinu učíme praktickou, nikoliv teoretickou.

Adresa

Kollárova 1561/17
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49086286

Výrobky, činnosti

kurzy anglického jazyka

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 584 484
E-mail: info@schoolbecool.cz
WWW: www.schoolbecool.cz

Kontaktní osoba

Blanka Parpelová - Majitel

Mobil: +420 608 435 931

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

Igor Vyznal

Provozuji svářečskou školu a zajišťuji prodej svářecích strojů Omicron, kterými je vybavena i naše svařovna. Výuce svařování se věnuji již od roku 2000. Nabízím základní kurzy svařování, zaškolení a přezkoušení svářečů, svářečské zkoušky i rekvalifikační kurzy. Veškeré kurzy, školení a zkoušky jsou v souladu s evropskými normami. Nabídku kurzů a ceník naleznete na webových stránkách firmy.

CHEMCAR s.r.o.

Prodej autokosmetiky, autochemie, technických produktů, provozních kapalin, olejů, maziv a příslušenství pro mycí linky, samoobslužné mycí boxy, servisy, bazary, autosalony atd. Naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí a naleznete u nás i čističe bez obsahu NTA.