• Detail firmy

ENG Plzeň s.r.o.

Základní popis

*Kompletní rekonstrukce rodinných domů, bytů a bytových domů*Zateplování rodinných a bytových domů*Novostavby rodinných domů*Stavby plotů vč. dodávky vjezdových bran*Dodávka a montáž zámkových dlažeb*Výkopové práce a úpravy terénu

Adresa

Špálova 25
301 64 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29095620

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

*Kompletní rekonstrukce rodinných domů, bytů a bytových domů *Zateplování rodinných a bytových domů *Novostavby rodinných domů *Stavby plotů

Kontaktní údaje

E-mail: info@engplzen.cz
WWW: www.engplzen.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Jan Mentl . - Jednatel

Mobil: 725 308 080
Další firmy v oboru

ELEKTROPAUM s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na elektroinstalace, a to jak bytové, tak i průmyslové. Realizujeme přípojky VN, NN, instalace hromosvodů, nabízíme revize. Provádíme zemní a výškové práce, zajistíme rovněž pronájem plošiny.

Stavební práce Tomáš Pruner

V rámci naší stavební činností provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Realizujeme kompletní střechy včetně oprav, dále pak montáže sádrokartonu a pokládku dřevěných podlah. Se stavební činností máme bohaté zkušenosti a získali jsem mnoho spokojených zákazníků. Garantujeme kvalitu a spolehlivost. Neváhejte nás kontaktovat.

BOKR s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních staveb a jejich dokončování. Provádíme stavby parkovišť a chodníků, odstavných a nakládacích ploch, centrálních parků a překladišť, cyklistických stezek a pěších zón, opěrných zdí, odvodňovacích prvků v komunikacích či výstavbu zpevněných ploch ze zámkových a žulových dlažeb.