• Detail firmy

Eneris, s.r.o.

Základní popis

Konzultační služby se zaměřením na ekonomické rozbory, zpracování podnikatelských záměrů a projektové dokumentace obnovitelných zdrojů energie.

Adresa

Chrášťany 14
282 01 Český Brod

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27648800

Výrobky, činnosti

Poradenské, právní a konzultační služby

Konzultační služby se zaměřením na ekonomické rozbory, zpracování podnikatelských záměrů a projektové dokumentace obnovitelných zdrojů energie.

Kontaktní údaje

E-mail: safar@eneris.cz

Kontaktní osoba

Michal Ing.Šafař - Jednatel

Mobil: +420 724 816 797
E-mail: safar@eneris.cz
WWW: www.eneris.cz
Další firmy v oboru

Ing. Miroslav Čemus

Poskytujeme profesionální služby v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany a ekologie. V rámci těchto služeb zajišťujme vyškolení jednotlivců, zpracování potřebných dokumentů, analýzy a audity či odborné poradenství, a to jak pro firmy, tak i pro živnostníky. Díky 20-ti letým zkušenostem v oboru garantujeme kvalitní služby, které nabízíme i formou outsourcingu. Neváhejte se na nás obrátit!

STAVIS KLADNO s.r.o.

Projekční a inženýrskou činností se naše společnost zabývá již od roku 1995. Zajišťujeme stavební povolení, územní rozhodnutí, výběr dodavatele stavby, kolaudaci staveb. Součástí poskytovaných služeb je stavební dozor, technický dozor investora a koordinace BOZP. Jsme držitelem Certifikátu systému managementu jakosti pro projektovou a inženýrskou činnost ve výstavbě s normou ČSN EN ISO 9001:2001.

T.O.P. UMWELT, spol. s r.o.

Zajišťujeme provoz sběrného dvora. Specializujeme se na skladování a likvidaci nebezpečného odpadu. Nabízíme zpětný odběr elektrospotřebičů, bezpečnou skartaci dokumentů a poradenství v oblasti nakládání s odpady pro firmy i soukromé osoby.