• Detail firmy

Energoregul, s.r.o.

Základní popis

Autorizovaný servis plynových kotlů Dodávka a montáž solárních panelů. Velkoobchod, projekce, plyn, topení, sanita, měřicí a regulační technika

Adresa

Komornická 1394/1
160 00 Praha 6 - Dejvice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25704966

Výrobky, činnosti

Autorizovaný servis plynových kotlů

Dodávka a montáž solárních panelů. Velkoobchod, projekce, plyn, topení, sanita, měřicí a regulační technika

Kontaktní údaje

E-mail: info@usporneteplo.cz
WWW: www.usporneteplo.cz

Kontaktní osoba

Ivan Jeleň - Jednatel

Mobil: +420 602 247 007

Luděk Brumovský - Jednatel

Jana Jeleňová - Jednatel

Další firmy v oboru

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

VDA - Výrobní družstvo autoprůmyslu

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem autobaterií pro všechny typy automobilů (osobní, nákladní, užitkové), motocykly, traktory, zemědělské a stavební stroje, motorové saně, sportovní lodě apod. Dále nabízíme trakční baterie, baterie do obytných vozidel, do dětských autíček, záložní zdroje a nabíjecí zdroje. Zajišťujeme rovněž montáž a servis autobaterií a odběr použitých baterií.

Tomáš Bernard

Provozujeme specializovanou prodejnu elektro. Náš sortiment zahrnuje LED žárovky, elektrokola, RC modely. Dodáváme záložní zdroje pro oběhová čerpadla kotlů. Zabýváme se repasemi a testováním baterií, jejich opravami a formátováním. Zajišťujeme zazimování a repase batérií elektrokol a golfových vozíků. Kompletní nabídku zboží a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.