• Detail firmy

ENERGOINVESTMENT s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá výkupem, odvozem a likvidací odpadních olejů či zpětným odběrem olejů. Poskytuje kontejnery na skladování.

Adresa

Lázně 493
763 14 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25568418
DIČ:  CZ25568418
Rok založení:  1999
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- výrobu těžkého topného oleje, nebo alternativního paliva. Vykupuje jedlý olej a tuk, odpady obsahující ropné látky, snadno biologicky rozložitelné izolační a teplonosné oleje či syntetické a motorové oleje.

Kontaktní údaje

E-mail: energo@energoinvestment.cz

Kontaktní osoba

Radek Březina - Jednatel

Další firmy v oboru

HABLA CZ s.r.o.

Naše společnost se zabývá dekontaminaci zdravotnického odpadu. Dále zajišťujeme dodávky čistících, sanitačních a desinfekčních prostředků pro potravinářský průmysl a systémy pro přesné dávkování čistících prostředků. Provádíme sanitace potrubních systémů, sanitace a mazání pásových dopravníků v potravinářství, mytí lahví apod. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Rumpold 01 Vodňany, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje kompletní služby v oblasti odpadového hospodářství. Zaměřujeme se na svoz a likvidaci odpadů, odstraňujeme i nebezpečné a infekční odpady. Likvidujeme eternit, lepenku, asfalt. Nabízíme technická řešení, která 100% splňují všechny legislativní předpisy v dané oblasti a zároveň jsou pro klienta ekonomicky výhodná. Naše motto je: "Čistě a jistě".

Becker Bohemia s.r.o.

Nabízíme sběr a svoz komunálních a nebezpečných odpadů, sběr separovaných odpadů, přistavení velkoobjemových i lisovacích kontejnerů, strojní čištění komunikací, skartaci písemností a dokumentů. Provozujeme sběrné dvory pro obce a města. Věnujeme se zpracování projektů a studií pro nakládání s odpady. Naše provozovny jsou ve městech Kralovice a Dýšina u Plzně.