• Detail firmy

ENERGO - SERVIS PŘELOUČ, s.r.o.

Základní popis

Provádíme montáže a rekonstrukce silnoproudých a slaboproudých elektrických rozvodů a zařízení, včetně projektů a revizí.

Adresa

Českobratrská 84
535 01 Přelouč

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49060074

Výrobky, činnosti

montáže a rekonstrukce silnoproudých a slaboproudý

Provádíme montáže a rekonstrukce silnoproudých a slaboproudých el. rozvodů a zařízení, včetně projektů a revizí. Elektroinstalace průmyslových hal,RD

Kontaktní údaje

E-mail: energo.servis@centrum.cz
WWW: www.elektroinstalace-pr...

Kontaktní osoba

Roman Divoký - Jednatel

Mobil: 777 590 912

Václav Jebousek - Generální ředitel

Mobil: 777 912 290
Další firmy v oboru

ELEKTRO KSK spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním nerezových materiálů na tvářecích lisovacích strojích kde výrobky převážně slouží jako polotovary při výrobě kondenzátorů v elektrotechnickém průmyslu. Dále se specializujeme na elektromontážní práce, průmyslové a domovní instalace, opravy a údržbu elektrických strojů a zařízení, opravy elektromotorů, elektrického ručního nářadí, domácích spotřebičů, prodej el. materiálu.

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.

MOEHR,s.r.o.

Zaměřujeme se na slaboproudé, silnoproudé, optické i inteligentní elektroinstalace. Dodáváme a montujeme elektronické zabezpečovací systémy, elektrické požární systémy, kamerové systémy, inteligentní ovládání budov, ovládací dotykové jednotky, kouřové detektory, slaboproudé instalace, optické elektroinstalace, zabezpečovací systémy a mnoho dalšího.