• Detail firmy

Energitech, s.r.o.

Základní popis

Přední český výrobce a prodejce opletených trubek Foxis, parapetních sálavých jednotek a separátorů mikrobublin z topných sestémů DeGas.

Adresa

Merhautova 992/118
613 00 Brno - Černá Pole

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČO:  26912309

Výrobky, činnosti

výrobce a prodejce opletených trubek

Foxis, parapetních sálavých jednotek a separátorů mikrobublin z topných sestémů DeGas.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 515 542 652
E-mail: info@energitech.cz
WWW: www.energitech.cz/

Kontaktní osoba

Petr Oplatek - Jednatel

Mobil: +420 608 922 105
E-mail: oplatek@energitech.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GEOHEAT, s.r.o. Tepelná čerpadla NIBE

Jsme dodavatelem vysoce kvalitních tepelných čerpadel předního výrobce NIBE. Nabízíme tepelná čerpadla země/voda s plošným kolektorem, tepelná čerpadla země/voda s vrtem, tepelná čerpadla voda/voda, tepelná čerpadla vzduch/voda s vnější jednotkou a tepelná čerpadla vzduch/voda ventilační. Zajišťujeme realizace podlahového vytápění, montáž podlahových konvektorů a dodávku topných těles.

CALIBRO s.r.o.

Nabízíme keramické infrazářiče ELSTEIN, které jsou vhodné především pro průmyslový ohřev. Používají se např. při zpracování plastických hmot, při výrobě infra saunových kabin, v potravinářském průmyslu a podobně. Dlouhá životnost, vysoká účinnost.

AB KAMNA KRBY s.r.o.

Věnujeme se projektování a výstavbě krbů a kamen. Dodáváme litinová krbová kamna, dvouplášťová krbová kamna, krby z přírodního kamene, celolitinové krbové vložky, krbové vložky s výměníkem, inzertní krbové vložky, kachlová kamna, kachlová kamna akumulační, cihlové komíny, komínové tahy, kování pro kamna a krby, grilovací a rožnící zařízení, udírny, kamnářské kachle, litinové výrobky apod.