• Detail firmy

Energie Pro s.r.o.

Základní popis

ENERGIE PRO s.r.o., dodavatel elektřiny, zemního plynu a tepla. Jsme energie pro Vás, pro domácnosti, podniky a podnikatele, velkoodběratele.

Adresa

U Sluncové 666/12a
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24701921
DIČ:  CZ24701921

Výrobky, činnosti

Dodávky elektřiny, zemního plynu a tepla

Dodávky elektřiny, zemního plynu a tepla, energetický audit, outsourcing Vašeho energetika a služeb spojených s dodávkami tepla, energetické poradenství.

Kontaktní údaje

E-mail: info@e-provas.cz
WWW: energie-pro-vas.cz

Kontaktní osoba

Vítězslav Fiala - Jednatel

Telefon: +420 605 350 026

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PROJEKTIVA CZ s.r.o.

Nabízíme zpracování projektové dokumentace vytápění a větrání zejména pro pasivní rodinné domy. Zajišťujeme vydání průkazyů energetické náročnosti budov a výpočet tepelných ztrát.

PERAX spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou investičních celků včetně návrhu technického řešení, vypracování projektové dokumentace až po samotnou realizaci. Dodáváme průmyslové chladicí stanice, filtrační stanice vody, čerpací stanice vody, výměníkové stanice vody, chemické úpravny vody, potrubní rozvody apod.

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.