• Detail firmy

Enerfis, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se efektivnějším využíváním energií. Naši zákazníci jsou property, facility a assett management, developeři či majitelé budov.

Adresa

Drtinova 557/10
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24160202
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zabýváme se efektivnějším využíváním energií.

Naši zákazníci jsou property, facility a assett management, developeři či majitelé budov.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 766 950
Mobil: +420 732 916 385
E-mail: svozil@enerfis.cz
E-mail: info@enerfis.cz
WWW: www.enerfis.cz/

Kontaktní osoba

Svozil Vladimír - Majitel

Mobil: +420 222 766 950
E-mail: svozil@enerfis.cz

Matyáš Ostříž - Marketingový ředitel

Telefon: +420 222 766 955
E-mail: ostriz@enerfis.cz

František Bartoš - Technický ředitel

Telefon: +420 222 766 962
E-mail: bartos@enerfis.cz
Další firmy v oboru

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.