• Detail firmy

Enerfin plus s.r.o.

Základní popis

Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla značky IVT, Stiebel Eltron, Mitsubishi a Panasonic. Nabízíme kompletní realizaci solárních systémů, elektrického vytápění, systémů ohřevu vody a fotovoltaických systémů.

Adresa

Domažlická 116/223
318 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26386763
DIČ:  CZ26386763
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Montáž tepelných čerpadel

Specializujeme se na montáže tepelných čerpadel. Montáže tepelných čerpadel provádíme u značek IVT, Stiebel Eltron, Mitsubishi a Panasonic.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 457 816
E-mail: enerfin@enerfinplus.cz
WWW: www.enerfinplus.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Korec - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

et Euro Teplo a.s.

Specializujeme se na výrobu a dodávku kachlových a krbových kamen. Dodáváme krbová kamna, kachlová teplovzdušná kamna, ekologické automatické kotle, teplovzdušné výměníky, akumulační teplovzdušná kamna, kouřovody, krbové vložky i teplovzdušná peletová kamna. Nabízíme také zakázkovou kovovýrobu. Zhotovujeme celonerezové solární sprchy, terasové ohřívače na dřevo, topeniště k udírně apod.

ENcontrol s.r.o.

Zabýváme se vývojem systému, který Vám vyřeší vysoké náklady na energie, poskytne pohodlí a co nejvyšší bezpečnost osob i majetku. Vybrat si můžete ze široké škály produktů, například: spínače, měřiče, detektory, centrální jednotky a veškeré příslušenství. V případě, že se nemůžete rozhodnout, systém si lze i pronajmout.

Stanislav Sedlák - SUTI

Provádíme instalatérské, topenářské práce a domovní instalace plynu. Zajišťujeme přestavbu kotlů na ekologické spalování. Dodáváme solární systémy v rámci programu Zelená úsporám.