• Detail firmy

ENDI-HOLZ s.r.o.

Základní popis

Provádíme výstavbu dřevěných teras, montáž terasy z exotických a evropských dřevin, prodej terasového dřeva, prodej podlah, parket z exotických a evropských dřevin, pokládka masivních dvou i tří - vrstvých parket, laminátových a lamelových podlah

Adresa

Přetlucká 2327/25
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28909828

Výrobky, činnosti

Provádíme výstavbu dřevěných teras

Provádíme výstavbu dřevěných teras, montáž terasy z exotických a evropských dřevin, prodej terasového dřeva, prodej podlah, parket z exotických a evro

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 683 337
Mobil: +420 773 686 611
E-mail: grifen@seznam.cz

Kontaktní osoba

Igor Shydlovskyy - Jednatel

Nataliia Shydlovska - Jednatel

Dmytro Shydlovskyy - Jednatel

Další firmy v oboru

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

BELAVITA EU s.r.o.

Věnujeme se návrhu a realizaci dřevěných domů, srubů, finských dřevěných domů. Prodáváme stavební řezivo, dřevěné hranoly, fošny, trámy a další. Specializujeme se na dřevěné besídky, grilovací sruby nebo finské sauny. V nabídce nechybí ani nízkoenergetická dřevěná okna a dveře, střešní krytina z přírodní břidlice, rákosu a další.