• Detail firmy

ENDI-HOLZ s.r.o.

Základní popis

Provádíme výstavbu dřevěných teras, montáž terasy z exotických a evropských dřevin, prodej terasového dřeva, prodej podlah, parket z exotických a evropských dřevin, pokládka masivních dvou i tří - vrstvých parket, laminátových a lamelových podlah

Adresa

Přetlucká 2327/25
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28909828

Výrobky, činnosti

Provádíme výstavbu dřevěných teras

Provádíme výstavbu dřevěných teras, montáž terasy z exotických a evropských dřevin, prodej terasového dřeva, prodej podlah, parket z exotických a evro

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 683 337
Mobil: +420 773 686 611
E-mail: grifen@seznam.cz

Kontaktní osoba

Igor Shydlovskyy - Jednatel

Nataliia Shydlovska - Jednatel

Dmytro Shydlovskyy - Jednatel

Další firmy v oboru

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.