• Detail firmy

Enders CZ s.r.o.

Základní popis

ENDERS ,,Profiservis pro řezníky a uzenáře"

Adresa

Ke Školce 201
251 63 Stránčice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24794872
DIČ:  CZ24794872

Výrobky, činnosti

ENDERS

-stroje a zařízení -přírodní a umělá střeva -koření a kořenící směsi -sůl a přídavné látky -obalový materiál -udírenské štěpky a hranoly

Kontaktní údaje

E-mail: balik@enderscz.cz
WWW: enderscz.cz

Kontaktní osoba

Josef Balík - Obchodní reprezentant

Mobil: +420 775 569 683
E-mail: balik@enderscz.cz
Další firmy v oboru

Cibus, s.r.o.

Zabýváme se prodejem koření a kořeních směsí. Dodáváme balení po 20 g, 30 g, 60 g, 75 g, 100 g, 250 g, 500 g, 1 kg nebo pytle od 2 kg do 25 kg. Nabízíme jednodruhové koření, kořenící směsi, koření bez glutamanu, kořenící česnekové pasty, dochucovací omáčky, vývary bez glutamátu apod.

JATKA ZBIROH spol. s r.o.

Naše společnost nabízí prodej čerstvého masa pro firemní klientelu i pro běžného občana. V nabídce máme hovězí, vepřové, kuřecí i skopové maso, masné výrobky. Kompletní sortiment včetně informací o původu masa naleznete na našich webových stránkách.

PROAGRO Nymburk a.s.

Společnost se zabývá chovem zvířat. Provozuje farmy pro chov prasat a drůbeže ve čtyřech krajích: Středočeském, Ústeckém, Královéhradeckém a Zlínském. Společnost má více než třicetiletou tradici a její vznik se váže s myšlenkou koncentrace a specializace živočišné výroby. Nabízí chovatelství a kompletní potřeby pro chov. Navštivte naše webové stránky kde naleznete všechny chovatelské farmy.