• Detail firmy

ENCORE U.K. Limited - Czech Republic branch, organizační složka

Základní popis

Společnost se specializuje na mezinárodní přepravu nákladů do i nad 3.5 tuny, přepravu osob, kurýrní služby, dále těžbu - přibližování dřeva a další.

Adresa

Bořivojova 878/35
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27655288
DIČ:  CZ27655288
Rok založení:  2007
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

Přeprava nákladů do i nad 3,5 tuny v tuzemsku i zahraničí. Těžba a zpracování dřeva.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 817 992
E-mail: encorebusinessassistance@seznam.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Kindrát, ml. - Ředitel

Další firmy v oboru

DATA AUTOTRANS s.r.o.

Provozujeme dopravní agenturu poskytující služby v oblasti autobusové přepravy osob. Naší specializací je zajištění dopravy pro incomingový cestovní ruch. Zabezpečujeme vnitrostátní a mezinárodní autobusovou přepravu osob, pravidelnou přepravu zaměstnanců, školní autobusovou přepravu, kongresovou přepravu osob apod. Organizujeme poznávací a pobytové zájezdy v rámci ČR i zahraničí.

VÁCLAV BULÍK

Naše společnost poskytuje kompletní stěhovací a dopravní služby. Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, stěhování firem, bytů i kanceláří, vyklízecí služby, dodávkovou autodopravu, stěhování těžkých břemen a klavírů, výstavbu sádrokartonových příček, výrobu a montáž nábytku apod.

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!