• Detail firmy

Emtron s.r.o.

Základní popis

Firma vyrábí kabelové svazky pro automobilový průmysl, vzduchotechniku, silniční stroje, světelné značky, golfové vozíky. Odizolování, stříhání a potisk vodičů, bužírek, krytů konektorů. Dále se zabýváme osazováním plošných spojů.

Adresa

Domoslavická 146
507 52 Ostroměř

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27467864

Výrobky, činnosti

Kabelové svazky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 493 691 134
Fax: +420 493 691 168
E-mail: info@emtron.cz
WWW: www.emtron.cz

Kontaktní osoba

Petr Mádle - Jednatel

Další firmy v oboru

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

CEHA KDC elektro k.s.

Velkoobchod s prodejem kompletního elektroinstalačního materiálu. Nabízíme kabely, rozvaděče, jističe, stykače, relé, trafa, lišty, trubky, svítidla, žárovky, zářivky, ovládací hlavice, pojistky, vypínače, zásuvky (i 380V), nářadí, baterie a mnoho dalšího.