• Detail firmy

EMPS s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní zpracování daňových přiznání, účetnictví a daňové evidence

Adresa

Palackého 106
330 26 Tlučná

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  03046575

Výrobky, činnosti

Účetní služby

Kontaktní údaje

E-mail: eva.markova@emps.cz
WWW: www.emps.cz

Kontaktní osoba

PAVEL SMETÁK - Jednatel

Mgr. Eva Marková

Mobil: +420 775 087 262
Další firmy v oboru

ÚČETNICTVÍ ŠUMAVA s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou evidenci, ekonomické analýzy podniků a podnikatelů. Zajišťujeme daňové poradenství včetně zastupování na úřadech. Věnujeme se poradenství ve strategickém a organizačním vývoji, hodnocení vývoje firmy a další. Dohlédneme na aplikaci daňových předpisů ve firmě. Nově nabízíme vypracování německého daňového přiznání fyzickým osobám zaměstnaným v SRN.

Ing. Jiří Tetzeli - NORD

Zaměřujeme se na agroturistiku a zpracování rostlinných odpadů. Nabízíme poradenství pro zemědělce v oblasti dodací. Zajišťujeme vedení jednoduchého i podvojného účetnictví - revize účetnictví, rekonstrukce účetnictví, vypracování daňových přiznání, optimalizace daňových zatížení apod.

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.