• Detail firmy

EMIT-CZ, s.r.o.

Základní popis

Chráněná dílna, kompletační práce, provozovatel internetového obchodního domu, výroba dekoračních předmětů, aranžerské práce. Vybavujeme dekoracemi hotely, penziony a další veřejně přístupné prostory.

Adresa

Jana Schwarze 102/4
664 91 Ivančice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27678598
DIČ:  CZ27678598

Výrobky, činnosti

výroba dekoračních předmětů, aranžerské práce

Kontaktní údaje

Fax: 546 434 300
E-mail: info@obchodnidumemit.cz
WWW: www.obchodnidumemit.cz

Kontaktní osoba

Marcela Procházková

Telefon: 722 602 376
E-mail: info@obchodnidumemit.cz

Vladimír Skočdopole - Jednatel

Ing. Roman Minarovič - Jednatel

Další firmy v oboru

RADA NÁBYTEK s.r.o.

Naše společnost, sídlící v Brně, se zabývá prodejem českého kancelářského nábytku. Prodáváme kancelářské židle, křesla, stoly, skříně, dětské židle, vybavení do recepcí a zasedacích místnosti či callcenter. V nabídce máme i zdravotní židle. Věnujeme se rovněž grafickým návrhům a vizualizacím. Realizujeme interiéry na klíč. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Hajdalánek s.r.o.

Zabýváme se prodejem dřevěných výrobků, a to zejména dřevěných dětských židlí a stolů, školního nábytku, hraček, dále pak dřevěných dekorativních obalů, čajových krabiček apod. Naší specialitou jsou rostoucí a dětské židle. Dodáváme nábytek pro školy, mateřské školy a školní družiny. Zboží si můžete vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Brně - Václavská 4, vedle prodejny Bandi. Těšíme se na Vás!

HEDA export-import, spol. s r. o. - dřevěné hračky a loutky

Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej českých dřevěných hraček, loutek, maňásků, loutkových divadel, didaktických pomůcek Montessori, bytových a módních doplňků a smaltovaných šperků. Hlavním sortimentem jsou loutky všech velikostí a materiálů, pohádkové i známých postaviček Spejbla, Hurvínka a Máničky vyráběné v licenci a se souhlasem Divadla Spejbla a Hurvínka v Praze.