• Detail firmy

EMIS, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme renovace tonerů, kompatibilní tonery, vykupujeme a prodáváme prázdné tonery, ekologicky likvidujeme tonery, nabízíme prodej komponent k renovaci, opc válce, chipy, stěrky, atd. To vše za výjimečně nízké ceny.

Adresa

Kudlov 193
760 01 Kudlov

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44005512
DIČ:  CZ44005512
Rok založení:  1992
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Spotřební materiál pro IT

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 231 340
Mobil: +420 604 101 124
E-mail: info@emiszlin.cz
WWW: www.emiszlin.cz
WWW: www.gigatoner.cz

Kontaktní osoba

Lubor Blahušek

JAROMÍR JANALÍK - Jednatel

Další firmy v oboru

ARLES s.r.o.

Jsme prodejci originálního a alternativního spotřebního materiálu a komponent na výrobu renovací pro tiskárny a kopírovací stroje. Poskytujeme kompletní tisková řešení pod značkou DEVELOP s profesionálním servisem našich techniků. Nabízíme náhradní díly, repasované kopírky RICOH, NRG. Vykupujeme a prodáváme prázdné OEM tonerové kazety. Zajistíme rozvoz spotřebního materiálu ve Zlíně a okolí.

RETON, spol. s r. o.

Prodej a opravy průmyslových LCD monitorů a obrazovek pro průmyslové aplikace, obráběcí stroje a bankomaty. Výroba a prodej ručně foukaného skla. Prodej lisovaného skla. Pískování skla a keramiky - logotypy, nápisy. Vlastní grafické studio.

WOIT s.r.o.

Zabýváme se prodejem počítačů. Poskytujeme IT služby, webdesign a grafické práce. Naučíme Vás efektivně využívat aplikace od společnosti Google - google apps. Věnujeme se internetovému prodeji náplní a tonerů, čistících prostředků či personálních počítačů. Specializujeme se na grafické práce - grafické návrhy statických nebo animovaných bannerů.