• Detail firmy

Emília Mihóková

Základní popis

Beauty salon Emily, salon krásy, kde pečujeme o to nejvzácnější, o Vás. Nabízíme služby: kosmetika, depilace, líčení, manikúra, pedikúra, masáže těla.

Adresa

Prachnerova 952/3
150 00 Praha 5 - Košíře

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01580019
Rok založení:  2013
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kosmetické služby

Kompletní ošetření pleti, úprava a barvení obočí a řas, lymfatická masáž obličeje, krku a dekoltu vacupressem, líčení, depilace.

Kontaktní údaje

E-mail: emilia.m@email.cz
WWW: www.salon-emily.cz

Kontaktní osoba

Emília Mihóková - Majitel

Mobil: +420 731 112 846
E-mail: emilia.m@email.cz
Další firmy v oboru

MARMALATO, s.r.o.

Kadeřnické studio Marmalato Vám nabízí širokou škálu kadeřnických služeb pro dámy, pány i děti. Věnujeme se stříhání a barvení vlasů, stříhání vousů, tvorbě kreativních a společenských účesů. Vystavujeme dárkové poukazy. Naleznete nás v Praze 2 na Vinohradech.

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

Heart of Europe Imports

Jsme výhradní dovozci luxusní kosmetiky značky JESSICA. Nabízíme JESSICA GELeration - gellak UV, Jessica Zen Spa® pedikúra a P.Shine. Zajišťujeme odborná školení, semináře a rekvalifikační kurzy.