• Detail firmy

Emil Žemba

Základní popis

Sháníte spolehlivou firmu specializující se na elektromontáže a revize? Pak se obraťte na firmu Emila Žemby. Provádíme elektromontáže, revize elektrických zařízení, montáže a revize hromosvodů a záruční i pozáruční servis elektrospotřebičů

Adresa

Mezirolí 103
362 25 Nová Role

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46838708
DIČ:  5404261665

Výrobky, činnosti

Elektromontáže a revize

Kontaktní údaje

E-mail: electric@mbox.vol.cz

Kontaktní osoba

Emil Žemba - Majitel

Mobil: 603 843 447
E-mail: electric@mbox.vol.cz
Další firmy v oboru

Elektris.CZ s.r.o.

Specializujeme se na realizace elektroinstalací a elektrorevize dle aktuálních právních předpisů. Poskytujeme profesionální školení a poradenství v oblasti elektro. Zaměřujeme se na průmyslové elektroinstalace od návrhu až po realizaci. Provádíme rekonstrukce domů a objektů kompletně na zakázku. Zajišťujeme také rekonstrukce bytových jader.

Argutec, s.r.o.

Našim posláním je vyvinout pro Vaši společnost systém strojového vidění s vysokým stupněm inovace, bezproblémově integrovaný do Vašeho výrobního procesu. Naše hodnoty jsou: radost z možnosti tvořit, spokojenost zákazníka, kreativita a odlišnost našich řešení.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.