• Detail firmy

Emil Schwarzer

Základní popis

Stavební práce, zateplování fasád, rekonstrukce rodinných domů a bytů, pokládku dlažeb či obkladů, pokládáme zámkovou dlažbu.

Adresa

Vlčí Habřina 86
533 41 Vlčí Habřina

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68467753

Výrobky, činnosti

Stavební práce a rekonstrukce

Stavební práce, zateplování fasád, rekonstrukce rodinných domů a bytů, pokládku dlažeb či obkladů, pokládáme zámkovou dlažbu.

Kontaktní osoba

Emil Schwarzer - Jednatel

Mobil: +420 731 565 980
Mobil: +420 777 001 955
E-mail: schwarstav@seznam.cz
Další firmy v oboru

MK DOMY s.r.o.

Zabýváme se výstavbou nízkoenergetických dřevostaveb na klíč. Nízkoenergetické dřevostavby jsme schopni realizovat již do 4 měsíců.

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.