• Detail firmy

Emil Kostka

Základní popis

Firma realizuje zakázky na celém území ČR. Specializuje se na rozsáhlejší akce (rodinné domy, sídlištní výstavba, výrobní haly....)

Adresa

K. Světlé 602
385 01 Vimperk

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12891479

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

Kontaktní údaje

Telefon: +420 388 311 480
Mobil: +420 602 424 771
E-mail: eder@ederstav.cz
WWW: www.ederstav.cz

Kontaktní osoba

Emil Kostka - Majitel

Jan Eder - Majitel

Mobil: +420 603 879 253
Další firmy v oboru

Josef Hajíček

Zajišťujeme kompletní tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Zabýváme se pokládkou střešních krytin a nákupem, montáží střešních oken, rekonstrukcemi a realizacemi střech včetně izolací. Zakázky realizujeme v oblasti jižních Čech, ale i po celé ČR.

STŘECHY STRAKONICE

Jsme specialistou na "Střechy na klíč" v regionu jižní Čechy a Šumava. Provádíme veškeré pokrývačské a klempířské práce, zajišťujeme rekonstrukce střech a izolace plochých střech. Při realizacích střech používáme výhradně certifikované materiály. Věnujeme se rovněž půdním vestavbám a instalaci sádrokartonu. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.

Zámečnictví Ošívka

Nabízíme kompletní zámečnické práce. Zabýváme se výrobou a montážemi plotů, vrat, zábradlí či balkonových přístřešků. Věnujeme se svařování, stavebnímu zámečnictví a provádíme také veškeré zámečnické opravy. Soustředíme se především na zákazníky z Jindřichova Hradce a přilehlého okolí.