• Detail firmy

EMBRA s.r.o.

Základní popis

Provádíme rekonstrukce, modernizace , realizace stavebních projektů. * Provádění komplexních dodávek v oblasti výstavby investičních celků ve stavebnictví. * Čištění komunálních a průmyslových opadních

Adresa

Brněnská 151
666 01 Tišnov

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26286653

Výrobky, činnosti

Provádíme rekonstrukce, modernizace , realizace st

Provádíme rekonstrukce, modernizace , realizace stavebních projektů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 422 711
E-mail: embra@embra.cz
WWW: www.embra.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Pangrác - Jednatel

Erika Pangrácová - Jednatel

Další firmy v oboru

ROLOSTAV s.r.o.

Zaměřujeme se především na výškové práce za pomoci horolezeckého vybavení. Výhodou je, že ušetříte své finance za lešení či montážní plošiny. Dále nabízíme malířské a natěračské práce. A nejen to. Prodáváme širokou škálu interiérových dveří a stínící techniky, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy apod.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.