• Detail firmy

Embedded Technologies, s.r.o.

Základní popis

Vyvíjíme aplikace pro embedded systémy. Implementujeme komunikační protokoly TCP/IP, Modbus, SNMP, GSM/GPRS, ZigBee. Dodáváme klientské aplikace ve Windows, OCX komponenty, vizualizace, Flash web setup, C, C++, Java, Freescale ColdFire, ATmega, x51.

Adresa

28. října 17,
511 01 Turnov

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27461785

Výrobky, činnosti

Vyvíjíme aplikace pro embedded systémy

Vyvíjíme aplikace pro embedded systémy. Implementujeme komunikační protokoly TCP/IP, Modbus, SNMP, GSM/GPRS, ZigBee. Dodáváme klientské aplikace ve Wi

Kontaktní údaje

Telefon: +420 481 313 661
Mobil: +420 603 147 723
E-mail: info@etech.cz
WWW: www.etech.cz

Kontaktní osoba

Dušan Ferbas - Jednatel

Zdeňka Ferbasová - Jednatel

Další firmy v oboru

WOIT s.r.o.

Zabýváme se prodejem počítačů. Poskytujeme IT služby, webdesign a grafické práce. Naučíme Vás efektivně využívat aplikace od společnosti Google - google apps. Věnujeme se internetovému prodeji náplní a tonerů, čistících prostředků či personálních počítačů. Specializujeme se na grafické práce - grafické návrhy statických nebo animovaných bannerů.

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.

Tomáš Locker - Servis notebooků a PC

Kompletní IT servis. Zajišťujeme instalaci, správu a servis počítačových sítí pro malé a střední firmy. Opravujeme notebooky a počítače, sestavujeme nové počítače, profylaxe hardware/software. Provádíme upgrade starších počítačů, odvirování, opravy mechanických součástí notebooků a počítačů a mnoho dalšího. Mimo jiné zajišťujeme i dodávku kvalitních tonerů do tiskáren