• Detail firmy

EM Elektro s.r.o

Základní popis

Zaměřeni na elektromontážní práce technologických zařízení mlýnů, výrobních linek, mícháren krmiv, elektroinstalace průmyslových hal, rodinných a bytových domů, výrobu rozvaděčů, revize elektrických zařízení a projekční činnost.

Adresa

Teplého 2688
530 02 Zelené Předměstí

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28824873
DIČ:  CZ28824873
Rok založení:  2011
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- montáže hromosvodů, revize elektro, přihláška k odběru elektrické energie, SVJ a družstva (rekontrukce prost, výměna domovních dveří, atd...).

Kontaktní údaje

E-mail: info@emelektro.cz
WWW: www.emelektro.cz

Kontaktní osoba

Václav Štosek - Jednatel

Mobil: +420 777 183 104
E-mail: stosek@emelektro.cz

Zdeněk Vojtíšek - Jednatel

Mobil: +420 777 183 102
E-mail: vojtisek@emelektro.cz
Další firmy v oboru

ELEKTRO KSK spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním nerezových materiálů na tvářecích lisovacích strojích kde výrobky převážně slouží jako polotovary při výrobě kondenzátorů v elektrotechnickém průmyslu. Dále se specializujeme na elektromontážní práce, průmyslové a domovní instalace, opravy a údržbu elektrických strojů a zařízení, opravy elektromotorů, elektrického ručního nářadí, domácích spotřebičů, prodej el. materiálu.

SPL System, s.r.o.

Dodáváme zařízení pro zpracování kabelů a elektrotechnickou výrobu. Poskytujeme služby pro výrobní firmy v elektrotechnickém průmyslu.

AQUATEAM spol. s r.o.

Specializací společnosti je prodej zařízení pro sledování parametrů vod, a to jak pitných, tak i provozních a odpadních, dále pak zařízení pro měření průtoků, odběr vzorků vod a provozních analyzátorů pro vodohospodářské a průmyslové aplikace. Jsme distributorem renomovaných světových značek pro většinu aplikací provozního měření a analýz. Námi dodávané produkty jsou vysoce kvalitní a spolehlivé.