• Detail firmy

Elza soft s.r.o.

Základní popis

Společnost podniká v oblasti veřejné správy a komerčních subjektů, kteří provozují veřejné zakázky poskytujeme služby v podobě nabídky softwaru pod názvem Elza.

Adresa

Mezníkova 273/13
616 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24302619
DIČ:  CZ24302619
Rok založení:  2012
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- elektronické zadávání zakázek otevřeným, transparentním a nediskriminačním způsobem. Nabízí jednoduchý produkt, který mohou využívat všichni.

Kontaktní údaje

E-mail: info@elza.cz
WWW: www.elzasoft.cz

Kontaktní osoba

Michal Kramer

Mobil: +420 725 969 373
E-mail: info@elza.cz

Ing. Vladimír Šplíchal - Jednatel

Ing. Tomáš Miniberger - Jednatel

Michal Vítek - Jednatel

Další firmy v oboru

A-WebSys, spol. s r.o.

Společnost A-WebSys, spol. s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti internetových aplikací a tvorby webových prezentací. Hlavní náplní společnosti A-WebSys je tvorba rozsáhlých internetových aplikací, webových prezentací a internetový marketing.

ASYC, s.r.o.

Dodáváme systémy měření a regulace - monitorovací a řídící systémy, řídící stanice PLC, dispečerské systémy. Specializujeme se na zakázkový vývoj software, projekci elektro, měření a regulace. Zajišťujeme dodávku monitorovacích a řídících systémů. Jsme schopni realizovat i rekonstrukce řídících systémů. Zabezpečujeme servis a podporu pro systémy Linux.

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.