• Detail firmy

ELZA Předměřice, s.r.o

Základní popis

projekt, výroba, prodej, montáž. Dodáme potrubí a potrubní díly z oceli, příruby, tvarovky, T-kusy, redukce, trubky, trubkové ohyby a odbočky, nerezové nádoby a nádrže. Pálení plazmou, řezání vodním paprskem.

Adresa

Obránců míru 391
503 02 Předměřice nad Labem

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27486630

Výrobky, činnosti

Zajišťujeme komplexní zámečnické práce

projekt, výroba, prodej, montáž. Dodáme potrubí a potrubní díly z oceli, příruby, tvarovky, T-kusy, redukce, trubky, trubkové ohyby a odbočky, nerezov

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 581 398
E-mail: pavel.vesely@elza-hk.cz
WWW: www.elza-hk.cz

Kontaktní osoba

Pavel Veselý - Jednatel

Mobil: +420 777 945 630
Další firmy v oboru

SVĚTLÍK s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou, vzduchotechnikou a zámečnictvím. Nabízíme ohýbání plechů z nerezu, hliníku a železa.

ZVU Kovárna a.s.

Společnost je stabilním a spolehlivým partnerem pro dodávku výkovků a hotových dílů pro strojírenskou výrobu. Produkty ZVU Kovárna a.s. jsou zejména: kované kroužky, rozválcované kroužky, ložiskové kroužky, zápustkové výkovky, hřídele, tyče, polotovary pro ozubená kola, součásti kotevních systémů mostů, díly do převodovek, motorů, spojek a pohonů. Kompletní produkty na našich webových stránkách.

WORKS L & W GROUP s.r.o.

Hlavní činností společnosti je především výroba, montáž a demontáž ocelových konstrukcí, montáž a demontáž technologických zařízení, průmyslového potrubí, nádrží a další technicko-inženýrské služby. Zajišťujeme rovněž servisní opravy při odstávkách. Provádíme svářečské a zámečnické práce. Pro více informací navštivte webové stránky naší společnosti, kde naleznete i reference a fotogalerii.