• Detail firmy

Elysberg Confiserie ČR, s.r.o.

Základní popis

Dovážíme čokoládové výrobky z Německa a Belgie. Jsme výhradním dovozcem produktů firmy Elysberg confeserie, známe pod obchodní značkou Emoti.

Adresa

Osadní 799/26
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26185784

Výrobky, činnosti

Dovážíme čokoládové výrobky z Německa a Belgie

Dovážíme čokoládové výrobky z Německa a Belgie. Jsme výhradním dovozcem produktů firmy Elysberg confeserie, známe pod obchodní značkou Emoti.

Kontaktní údaje

E-mail: info@elysia.cz

Kontaktní osoba

Roman Terentyev - Majitel

Telefon: +420 220 803 337
Mobil: +420 606 612 975
E-mail: info@elysia.cz
WWW: www.elysia.cz
Další firmy v oboru

U MODRÉHO SLONA

Zajišťujeme prodej asijských potravin, čínských a japonských čajů a čajové keramiky. Dovážíme čínské a japonské čaje prvotřídní kvality, čajovou keramiku i čajové příslušenství, asijské speciality, asijské potraviny, nejrůznější pochutiny, zázvorové bonbony, nudle, houby, rýži a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

EMDrinks

Zabýváme se velkoobchodním prodejem alkoholických i nealkoholických nápojů. Prodáváme rovněž exklusivní pastilky, extra virgin olivový olej a přírodní sirupy. Pro kompletní nabídku navštivte naše webové stránky.

Cukrárna Pierot

Zabýváme se cukrářskou výrobou. Navštivte nás v naší cukrárně v Čakovicích a vyberte si z široké nabídky dortů, zákusků, chlebíčků či cukrovinek, pro jakoukoliv slavnostní příležitost. Nabízíme i bezlepkové dorty a výrobky pro diabetiky. Prodáváme rovněž dárkové koše. Otevřeno máme denně od 9.00 - 18.00 hod. Těšíme se na Vás!