• Detail firmy

ELVYKA, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní elektroinstalační servis. Zajistíme projekt elektroinstalace, a to slaboproudu i silnoproudu a veškeré instalace do 1000V. Dodáváme a nabízíme montáž elektrozařízení. Na míru navrhneme řešení elektronického zabezpečovacího systému.

Adresa

Vítkova 186/28
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26505134
DIČ:  CZ26505134
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektronický zabezpečovací systém.

Návrh a instalace elektronických zabezpečovacích systémů pro Vás dům, firmu nebo pro průmyslové objekty. Veškerý servis zabezpečovacího systému.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 813 056
Fax: +420 224 811 194
E-mail: elvyka@elvyka.cz
WWW: www.elvyka.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Vychtera - Jednatel

Další firmy v oboru

Selteko plus, s.r.o.

Zabýváme se prodejem, návrhy, dodávkou a komplexní realizací aktivních i klasických hromosvodů, přepěťových ochran, záložních zdrojů UPS či nouzového napájení výpočetní techniky. Nabízíme vedení účetnictví pro fyzické i právnické osoby.

ELEKTRO-SERVIS mont s.r.o.

Specializujeme se na elektromontážní práce, hromosvody, revize třídy A a B bez omezení napětí či údržbu a revize VN zařízení. Nabízíme školení a zkoušky z vyhlášky 50/78 Sb. Jsme spolupracujícím partnerem společnosti PRE.

S & S TZB, s.r.o.

Věnujeme se dodávkám, montáži a projektování vzduchotechniky a klimatizace. Zabýváme se výrobou vzduchotechnického potrubí, montáží sanity, dodávkou ÚT a další. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby koncových elementů. Dodáváme a montujeme ocelové, plastové a měděné rozvody. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.