Zpět na www.abc.cz
+420 566 622 987
elvis@elvi.cz
www.elvi.cz
Po - Pá: 07:00 - 15:30
So - Ne: Zavřeno
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

ELVIS

Jsme český výrobce turniketových odbavovacích systémů, elektronických parkovacích automatů, docházkových a přístupových systémů, automatických pokladen, zařízení pro bezkontaktní karty, náramky a jiná identifikační média. Pod značkou ELVIS působíme přes 25 let. Podívejte se na kompletní nabídku na našem webu.

Výrobky, činnosti

Parkovací systémy | ELVIS

Parkovací systémy

Vyrábíme různé parkovací systémy. Nechybí mezi nimi příjezdové a odjezdové terminály, automatické závory a samoobslužné pokladny. Dodáme vám také parkovací sloupky pro rychlou a snadnou identifikaci řidičů a další komponenty na míru.

Turnikety | ELVIS

Turnikety

V nabídce máme různé druhy turniketů. Vybírat můžete z široké nabídky tripodových a rotačních turniketů. Oblíbené jsou také jednoduché branky nebo plnoprůchodové turnikety, které lze doplnit bezkontaktním snímačem, či jiným způsobem identifikace.

Odbavovací systémy | ELVIS

Odbavovací systémy

Instalujeme vám jakýkoli odbavovací systém na míru. Automatický vstup do zoologické zahrady, samoobslužný vstup do aquaparku, systém na permanentky v lyžařském středisku, nebo příjezdový terminál na parkovišti. Umíme toho však mnohem více.

Automatické pokladny | ELVIS

Automatické pokladny

Na placených parkovištích, nebo v lyžařských střediscích jsou velmi využívané elektronické automatické pokladny. Je možné je vybavit terminálem pro platební karty. Na zakázku zhotovíme pokladny také pro prodejny, hotely, ubytovny, WC apod.

Vstupní a docházkové systémy | ELVIS

Vstupní a docházkové systémy

Firmy si u nás často objednávají také docházkové systémy pro své zaměstnance. Zajistí kompletní evidenci docházky. Na přání systém doplníme o biometrickou čtečku otisku prstu, či dokonce i obličeje.

Přístupové systémy do budov | ELVIS

Přístupové systémy do budov

Zajistíme vám přístupové systémy do budov a areálů. Každý zaměstnanec, či návštěva použije pro povolení vstupu identifikační bezkontaktní kartu, nebo čip. Tento způsob plně nahrazuje používání klíčů.

Nabídky

Výdejní terminál stravy | ELVIS

Výdejní terminál stravy

Výdejní terminál stravy v moderním nerezovém provedení poskytuje absolutní kontrolu nad výdejem stravy. Strávník se identifikuje bezkontaktním čipem/kartou a obsluha tak může kontrolovat oprávněnost nároku na stravu. Získává také kompletní přehled o počtu vydaných porcí. - Snadná instalace a používání - Atraktivní design - Kvalitní a odolné provedení [více informací]

Parkovací terminál PARK-Time | ELVIS

Parkovací terminál PARK-Time

Návštěva úřadu bude hračka! Pokladna vyhovuje především městským bezplatným parkovištím, avšak s časově omezeným parkováním např. při jakýchkoli úřadech či poštách. Možnost různého barevného provedení. [více informací]

Napájecí zdroj NZ06Rack | ELVIS

Napájecí zdroj NZ06Rack

NZRack je zálohovaný regulovaný napájecí zdroj. Byl vyvinut s maximálním důrazem na spolehlivost a účinnost. Zdroj je řízen mikroprocesorem, který umožňuje monitorovat limitní stavy a předcházet tak poškození. Výhody zdroje NZRack: * Limitní stavy jsou zaznamenávány na server pomocí linky RS485 * Možnost záložního akumulátoru ve skříni zdroje * Regulované výstupní napětí 3 – 15 VDC * Zatížení výstupu až 5 A * Možnost dvou LAN přípojek * Ochrana proti přetížení [více informací]

Vstupní bezobslužné systémy | ELVIS

Vstupní bezobslužné systémy

Automatická pokladna společně s plnoprůchodovým turniketem zajistí bezobslužný vstup do různých venkovních či vnitřních zpoplatněných prostor bez jakékoliv nutnosti fyzické přítomnosti obsluhy. Naprostou většinu těchto zařízení vyrábíme přímo na míru dle požadavků zákazníka. [více informací]

Fotogalerie