• Detail firmy

ELVETO, s.r.o.

Základní popis

Dodávky elektrických topných těles pro spotřebiče, elektrických topidel pro průmyslové a řemeslné použití a příslušenství.

Adresa

Vinohradská 713, 53901
539 01 Hlinsko v Čechách

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27497305
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

topné tělesa

Kontaktní údaje

Telefon: +420 469 315 508
E-mail: elveto@tiscali.cz
WWW: www.elveto.cz

Kontaktní osoba

Zdeňka Veselá - Jednatel

Mobil: +420 737 802 256

Tomáš Veselý - Jednatel

Mobil: +420 774 287 470

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TOPENÁŘ - Sejk

Zajišťujeme instalatérské a topenářské práce v Benešově a okolí. V oblasti vytápění a ohřevu jsme jedním z nejlevnějších dodavatelů, navíc jsou naše produkty ekologické šetrné. Montujeme kotle, tepelná čerpadla i solární kolektory pro rodinné domy, byty, chalupy a chaty, ale i pro školy, úřady či průmyslové objekty. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž opravy, rekonstrukce a servis topení.

RYBÁR s.r.o.

Provádíme montáž vodoinstalačních, topenářských a kanalizačních systémů. Zajišťujeme veškeré instalatérské a topenářské práce včetně revizních kontrol. Realizujeme založení kanalizace, rozvody vody, podlahové vytápění, instalace plynových kotlů, kotlů na tuhá paliva, krbových kamen, tepelných čerpadel či solárních kolektorů. Poskytujeme profesionální služby, na trhu působíme již od roku 1999.

ACOND a.s.

Zabýváme se výrobou a montáží klimatizací a tepelných čerpadel ACOND. Nabízíme návrh a dodávky podlahového topení, klimatizačních systémů a techniky, patentované chytré regulace ACOND(c)Therm, akumulačních nádob, solárních systémů i bojlerů. Specializujeme se na pokládku podlahového topení.