• Detail firmy

ELVACEK, s.r.o.

Základní popis

Prodej, instalace i servis elektronického a požárního zabezpečení, kamerových, docházkových a přístupových systémů či strukturované kabeláže.

Adresa

Mašovice 26
391 55 Mašovice

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28105419

Výrobky, činnosti

Kamerové systémy

Kontaktní údaje

E-mail: lubos.vacek@volny.cz
WWW: www.elvacek.info

Kontaktní osoba

Luboš Vacek - Jednatel

Mobil: +420 776 183 450
Další firmy v oboru

Libor Musil

Věnujeme se prodeji detektorů kovů a jejich příslušenství. Nabízíme detektory kovů pro amatéry i specialisty v různých cenových hladinách. Poskytujeme komplexní servis včetně zaškolení do obsluhy jednotlivých zařízení v terénu. Provozujeme zavedený e-shop a kamennou provozovnu v Českém Rudolci.

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.

VODOVODNÍ-BATERIE-ESHOP, s.r.o.

Provozujeme internetový obchod zaměřený na prodej vodovodních baterií, koupelnových doplňků, filtrace vody a dalšího instalatérského zboží. Nabízíme vodovodní baterie v mnoha typových provedeních a různých značek, se zárukou až 5 let. Námi dodávané baterie jsou vyrobeny z mosazi s pochromovanou úpravou. S výběrem Vám rádi poradíme. Všechno zboží máme skladem, expedujeme ihned po objednání.