• Detail firmy

ELVAC a.s.

Základní popis

Nabídka služeb v oblasti průmyslové automatizace a silnoproudé elektrotechniky, ekologie, ekonomiky, světel, světelné reklamy a jednoúčelových strojů.

Adresa

Hasičská 930/53
700 30 Ostrava - Hrabůvka

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25833812
DIČ:  CZ25833812
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  55

Výrobky, činnosti

Průmyslová automatizace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 597 407 100
Fax: +420 597 407 102
E-mail: info@elvac.eu
WWW: www.elvac.eu

Kontaktní osoba

Leo Matloch - Člen představenstva

Jaroslav Chýlek - Člen představenstva

Zbyšek Ciompa - Předseda představenstva

Mobil: +420 602 505 685

Tomáš Novák - Člen představenstva

Další firmy v oboru

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.