• Detail firmy

ELTRAS, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme Vám široké spektrum dodávek a montáží v oblasti silnoproudé i slaboproudé elektrotechniky, projekční činnost elektro a stavební, inženýrská činnost ve výstavbě a řízení projektů, výstavba sítí elektro - VN, NN a trafostanic do 35 kV

Adresa

Na schůdkách 128/10
143 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27650731
DIČ:  CZ27650731
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dodávka a montáž elektrotechniky.

Kontaktní údaje

Fax: 233 323 252
E-mail: dolecek@eltras.cz
WWW: www.eltras.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Doleček - Jednatel

Jiří Lachendro - Jednatel

Další firmy v oboru

František Čenský - ELEKTRO

Zajišťujeme revize elektroinstalace do 1000 V, montáže a opravy elektroinstalace bytové i průmyslové. Provádíme elektronicky ovládané rozvody el. instalace do 1000 V a revize hromosvodů.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

ELSECCO - Electronic Security & Consulting s.r.o.

Nabízíme elektrické zabezpečovací systémy EZS, kamerové systémy CCTV, systémy kontroly vstupu ACCESS, elektrické požární signalizace EPS, domácí telefony a ochranu obvodu. Dodáváme monitorovací kamerové systémy, poplašné systémy, venkovní bezpečnostní kamery, identifikační přístupové systémy, tísňové systémy, protipožární zabezpečení staveb, systémy evidence docházky apod.